Dom drewniany do wykończenia w miejscowości Szufnarowa

[Sprzedam] Dom > Wolnostojący

Dom drewniany do wykończenia w miejscowości Szufnarowa
Dom drewniany do wykończenia w miejscowości Szufnarowa Dom drewniany do wykończenia w miejscowości Szufnarowa Dom drewniany do wykończenia w miejscowości Szufnarowa Dom drewniany do wykończenia w miejscowości Szufnarowa Dom drewniany do wykończenia w miejscowości Szufnarowa Dom drewniany do wykończenia w miejscowości Szufnarowa Dom drewniany do wykończenia w miejscowości Szufnarowa Dom drewniany do wykończenia w miejscowości Szufnarowa Dom drewniany do wykończenia w miejscowości Szufnarowa Dom drewniany do wykończenia w miejscowości Szufnarowa Dom drewniany do wykończenia w miejscowości Szufnarowa Dom drewniany do wykończenia w miejscowości Szufnarowa Dom drewniany do wykończenia w miejscowości Szufnarowa

Opublikowano: 27-05-2020 | Wygaśnie: 23-11-2020

Wyświetleń: 2617 (unikalne: 1853)

Cena: 150.000,00 zł (do negocjacji)

Dodane przez: mieszkousnarski
Region: Podkarpackie
Adres:Szufnarowa

pokaż numer telefonu...

pokaż adres email...

Kontakt przez Messenger

Rynek: Wtórny
Powierzchnia (w m2): 120
Rok budowy: 2004
Liczba pięter: 1
Liczba pokoi / pomieszczeń: do wydzielenia
Ogrzewanie: brak
Stan obiektu: do wykończenia
Umeblowane: Nie
Powierzchnia działki (w m2): 3900

Dom drewniany w stanie surowym, otwartym - brakuje drzwi wejściowych i ocieplenia, zamontowane okna PCV, wylewki zrobione. Pomieszczenia wewnątrz domu do wydzielenia, możliwość zrobienia piętra na poddaszu.
Działka uzbrojona(prąd, gaz, woda) o powierzchni 39 arów, lekko nachylona w kierunku południowo-zachodnim, położona w cichym, widokowym miejscu. Lasy na wyciągnięcie ręki, dobry dojazd do działki drogą asfaltową.


captcha


Podobne ogłoszenia
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję